SIK SORULAN SORULAR

Fiyatlarınız neden bu kadar uygun?

Piyasa fiyatlarını sürekli takip ederek mümkün olduğunca düşük kâr marjlarıyla hizmet vermeye çalışıyoruz. Bunun sebebi hem esnaflarımıza destek olmak hem de yeni müşteriler kazanmak. Bizi tercih ettiğini için teşekkür ederiz 🙂

Baskılarınız Nerede Yapılıyor?

Tüm baskılarımız İstanbul Sanayisinde yer alan organize matbaamızda basılmaktadır. Bazı basılı ürünlerin (kartvizit, broşür vb.) 1000 adetten az basılmama sebebi de budur.

Baskı Kaliteniz Nasıl?

Türkiye’nin en inovatif ve en büyük organize matbaasıyla çalışıyoruz. Baskı makineleri her zaman piyasanın en iyilerinden oluşmakta, bu da baskı kalitemizi en üst düzeye çıkarmamızda yardımcı oluyor.

Tasarımlar Neden Ücretli?

Özellikle kartvizit, broşür vb. tasarımlarınız, Grafik Bölümü okuyan üniversite öğrencileri tarafından yapılmaktadır. Talep etmiş olduğumuz cüzi tasarım ücretleriyle bu öğrencilere destek sağlamış oluyorsunuz.

Daha kapsamlı ürünlerin tamamı ise profesyonel ekibimiz tarafından hazırlanmakta olup, istemiş olduğunuz hizmet kapsamında değerlendirilerek fiyat belirlenmektedir.

Kapıda Ödeme Neden Yok?

Baskı ürünlerinin tamamı size özel olduğu için ne yazık ki kapıda ödeme sistemi ile çalışamıyoruz. Ancak stoklu olan bazı ürünlerde dönem dönem kapıda ödeme sistemi kullanabiliyoruz. Satın almak istediğiniz ürünle ilgili kapıda ödeme talebiniz var ise iletişim bölümünden bize ulaşabilirsiniz, size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız! 🙂

Kredi Kartı ile Taksitli Ödeme Var Mı?

Evet. Kredi kartınız ile taksitli olarak satın alma işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Taksitli seçimlerden doğacak vade farkları bankaların belirlediği dönemlere ve oranlara göre değişiklik göstermektedir.

İade Koşulları Nelerdir?

Onayınıza sunulan ve onayınızın ardından baskıya alınan ürünlerde ne yazık ki iade şansı bulunmamaktadır. Fakat onay verdiğiniz ürün dışında bir hata oluşmuş ise (baskı, renk, ürün hatası) ürünü iade edebilir ya da düzeltilmiş halini tekrar talep edebilirsiniz.

Stoklu ve hazır ürünlerle ilgili iade koşulları ise Tüketici Hakları kapsamında değerlendirilir ve tüm koşullar aynıdır.

CEVABI OLMAYAN SORUNUZ MU VAR?

Yanıtladıklarımızın dışında sorularınız var ise bize aşağıdaki iletişim formunu kullanarak ulaşabilirsiniz. Müşteri temsilcimiz en kısa sürede sorunuzu yanıtlamak için dönüş yapacaktır. Siparişinizle ilgili sorunlarınız için lütfen “Hesabım” panelinde yer alan siparişiniz üzerinden yazınız.

Send Question